tel.: (58) 671 29 99

MONTAŻ HAKÓW HOLOWNICZYCH

 

Hak holowniczy to dodatkowe wyposażenie, które zwiększy możliwości transportowe Twojego samochodu. Nieważne czy planujesz holowanie przyczepy czy przewożenie rowerów – dobry hak holowniczy zamontowany w naszym warsztacie przez profesjonalnego mechanika sprawdzi się w każdej sytuacji. Nasza firma funkcjonuje po to, aby pomóc Ci w dokonaniu wyboru właściwego haka holowniczego. Ten wybór jest trudny, dlatego warto zdać się na specjalistów. W Autoserwis Dawidowski znajdziesz szeroką gamę haków holowniczych, a przy tym masz pewności, że oferta ta będzie optymalna i dobrana do Twoich potrzeb.

W ofercie Autoserwisu Dawidowski są haki z kulą odkręcaną na śruby poprzeczne. Taki typ haka nazywamy łabędzią szyją. Bardzo znany i niezawodny system mocowania kuli przy haku.
Drugi rodzaj to hak holowniczy z kulą odkręcaną na 2 śruby, ale od czoła. Zwykle jest to odporna kula kuta przytwierdzana za pomocą 2 śrub M16. Konstrukcja haków holowniczych pozwala często na regulację wysokości kuli przez dodatkowe otwory w belce haka. Odkuwki spotyka się w hakach do samochodów dostawczych i terenowych. Bardziej praktycznym w obsłudze hakiem samochodowym jest hak z kulą wypinaną bez użycia narzędzi.

Posiadamy bogatą  ofertę haków holowniczych marki Steinhof jak również wszelkie niezbędne akcesoria takie jak wiązki elektryczne do haka, moduły haka, adaptery 13 na 7 pin oraz 7 na 13 pin, gniazda przyczepy, wtyczki uszczelki – słowem wszystko, co potrzebne do prawidłowego montażu haka holowniczego.

OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY I SZYBKIE TERMINY REALIZACJI !!!

ADRES

ul. Grunwaldzka 49

84-230 RUMIA

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek  8.00-16.00

Wtorek           8.00-16.00

Środa             8.00-16.00 

Czwartek        8.00-16.00

Piątek             8.00-16.00

Sobota            zamknięte

Niedziela        zamknięte

LOKALIZACJA1,5km od Centrum Auchan Rumia w kierunku Gdyni.