tel.: (58) 671 29 99

MONTAŻ I WYMIANA TŁUMIKÓW

 

Układ wydechowy

Układ wydechowy to ważny element każdego samochodu, dlatego jego sprawność jest bardzo istotna w każdym samochodzie. Wpływa ona na komfort jazdy, zużycie paliwa oraz pracę silnika. Autoserwis Dawidowski posiada w swojej w ofercie wszystkie elementy układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych. Zaczynając od szerokiej gamy tłumików skończywszy na najdrobniejszych elementach układu wydechowego. W sprzedaży mamy także coś dla amatorów tuningu (tłumiki sportowe, strumienice mocy, końcówki ozdobne). Na życzenie klienta przerabiamy układ wydechowy na większą średnice, zakładamy tłumik po dwóch stronach samochodu.

Tłumiki, rury wydechowe, rury kolektorowe
W naszej ofercie znajdą Państwo tłumiki, rury kolektorowe oraz rury wydechowe do każdego samochodu. W sprzedaży mamy wszystkich wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Serwis wykonuje naprawy i wymiany tłumików szybko i sprawnie.

Złącza elastyczne
Złącza elastyczne tak zwane tłumiki drgań są dosyć ważnym elementem każdego układu wydechowego, minimalizują drganie pochodzące z silnika. W sprzedaży posiadamy złącza elastyczne o każdej średnicy i długości do każdego typu samochodu .

Akcesoria
Każdy układ wydechowy jest wyposażony w szereg elementów montażowych niezbędnych do jego zamontowania. W ich skład wchodzą uszczelki, obejmy zaciskowe, łącza rurowe, pierścienie uszczelniające, opaski mocujące, wieszaki gumowe i metalowe, sprężyny, śruby spinki i inne. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów układu wydechowego.

ADRES

ul. Grunwaldzka 49

84-230 RUMIA

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek  8.00-16.00

Wtorek           8.00-16.00

Środa             8.00-16.00 

Czwartek        8.00-16.00

Piątek             8.00-16.00

Sobota            zamknięte

Niedziela        zamknięte

LOKALIZACJA1,5km od Centrum Auchan Rumia w kierunku Gdyni.